Архітектори виступили проти зведення багатоповерхівок у Соснівці

13 січня 2017, 12:16

соснівкаФахівці Черкаського відділення ГО “Спілка археологів України” виступили проти забудови за адресою вул. Менделєєва, 4. Із листом, в якому обгрунтовуютть неможливість будівництва на вказаній ділянці, вони звернулися до профільного департаменту архітектури та містобудування, повідомляє "Інфоміст".

Як ідеться в документі, земельна ділянка, яку планують забудувати багатоповерхівками, розташована на краю борової тераси Дніпра і “зберігає первозданний природно-історичний ландшафт”. Крім того, продовжують історики, територія є пам’яткою архітектури та в межах заповідної зони. На переконання фахівців, забудова нанесе невиправної шкоди і без того поруйнованій культурно-історичній спадщині Черкас.

stur-721x1024

propoz2Варто зазначити, що паралельно з листом археологів у мерію також звернувся член виконкому Дмитро Кухарчук. Він просить міського голови Анатолія Бондаренка провести публічне обговорення проекту 16 січня о 16:00 у 206 каб. міськради.

natsНагадаємо, у запропонованому проекті на території по вул. Меделєєва, 4 розташуються багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади. Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.

Міський голова зазначив, що без позитивного рішення громадських слухань жодне будівництво на вказаній ділянці не почнеться. Тим часом деякі депутати вже почали відхрещуватися від голосування за проект рішення, що дозволяє забудувати територію. Варто відмітити, що обговорення проекту в мерії вирішили продовжити до 20 січня. Раніше повідомлялось, що кінцевою датою слухань буде 10 січня.

Поділитись

Коментарі

Вгору