Апокаліпсис у Драмтеатрі, або де гроші на ремонт? (відео)

25 червня 2014, 15:14

«Нова Доба» навідалася до Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Нагадаємо, що обласна влада до цього часу не знайшла необхідних коштів для ремонту приміщення.

Як повідомив заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, подання на Міністерство культури на фінансування ремонту приміщення театру були відправлені ще в березні. Але, враховуючи ситуацію в країні, фінансування наразі не передбачене. Натомість планується залучити кошти завдяки концерту:

– Придумали проект «Шевченко-пророк», який мав реалізовуватись на День Конституції. У зв'язку з подіями в державі він переноситься. Суть проекту полягає в тому, що Мінкульт за участі нашого Проскурні провели промоушн-акцію на Олімпійському стадіоні. Там планують зібрати світових рок-виконавців, які виконують твори Шевченка. Попередньо ледь не гурт «Metallica» має виступати. Але воно переноситься e зв'язку з воєнними діями. Мета проекту – за виручені з продажу квитків на концерт кошти відремонтувати черкаський драмтеатр.

За словами пана Коваля, цей концерт може відбутися на День Незалежності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору