Уманчанин отруїв свою родину невідомою речовиною

25 червня 2014, 15:44

Неприємний запах «заполонив» повітря мешканців вулиці Левадної, що біля берега Осташівки. Чоловік приніс додому три балони. А коли взявся їх відкривати, побачив білу невідому речовину. Чоловік хотів використати балони в господарських цілях, а отруїв власну сім’ю, інформує "Вечірня Умань".

23 червня мешканець вулиця Левадна приніс додому три балони. Він хотів їх використати у господарських цілях. Покликав сусіда, аби той допоміг їх відкрити. Приступивши до роботи, чоловіки побачили, що з балона витікає невідома біла речовина. Сусід, очевидно, надихавшись парами, став себе погано почувати. А трава на якій стояли балони скрутилася та стала сірого кольору. Наступного дня сусід викликав працівників служби з надзвичайних ситуацій.

- Ми відразу прибули на місце події. Зараз встановлюємо вміст балонів, - розповідає начальник Уманського районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області Олександр Лебідь. – Дружину та двоє дітей чоловіка, який приніс балони додому, було госпіталізовано. Ми з’ясували,що чоловік, після того як побачив, що з балонів витікає невідома речовина, заніс їх до закинутої насосної станції. Де зараз вони і знаходяться.

Очевидці подій, гадають, що невідомою речовиною, ймовірно, може бути хлор. Тому, що у повітрі відчувався терпкий, хлорний запах.

Проте працівник Держсанепідслужби не поспішають робити висновки та радять мешканцям району сидіти по домівках.

- Зараз ми проводимо заходи по ліквідації даного вогнища в межах провулку Левадного, вулиці Левадної та вулиці Котовського. – розповідає начальник управління Держсанепідслужби Умані Лариса Качанова. – До встановлення даної речовини, ми радимо населенню, яке живе в межах цього вогнища менше знаходитися на свіжому повітрі, закрити вікна, двері у квартирах та будинках, часто робити вологе прибирання, збільшити питний режим, і, звичайно, утриматися від використання продуктів із городів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору