Апеляційний суд у Черкасах повернув до державної власності землю захисної дамби

17 липня 2021, 11:01

Фото тематичне

Суди визнали доведеними доводи прокурора, що спірна земельна ділянка належить до земель водного фонду, а при її передачі у приватну власність протиправно змінено її цільове призначення на землі рекреаційного призначення, що дозволяє її забудову. Наразі судове рішення підлягає виконанню.

Як інформують в прокуратурі Черкаської області, мова йде про земельну ділянку на території Будище-Свидівоцької захисної дамби.

Черкаський апеляційний суд постановив рішення, яким визнав обґрунтованим визнання незаконним надання Свидівоцькою сільською радою у приватну власність громадянина земельної ділянки площею 0,1000 га, вартістю понад  0,5 млн грн, що розташована в межах захисної дамби.

Цим же рішенням скасовано державну реєстрацію права приватної власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Правоохоронці зауважують, що на цей час у провадженні судів перебуває ще ряд позовів прокурора про припинення права приватної власності на земельні ділянки спірного земельного масиву.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору