Анатолій Підгорний прокоментував призначення аж чотирьох заступників та чому один із них – від ОПЗЖ

22 грудня 2020, 13:18

На сесії, яка відбулася вчора, обрали ще двох заступників голови Черкаської обласної ради. Відтак, посади обійняли представник фракції "Слуга Народу" Сергій Лісовий та депутат від ОПЗЖ Володимир Доманський. Про це повідомив кореспондент "Про все".

Крім того, раніше заступниками голови обласної ради обрали Романа Сущенка та Михайла Мушієка.

На своїй сторінці у "Фейсбук" голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний відповів на питання "навіщо так багато заступників", оскільки замість одного обрали двох.

- Я вже відповідав на ці питання повторю ще раз. Обласна рада - орган місцевого самоврядування і на першому плані мало б бути вирішення господарських питань. Проте, як бачите, цей орган аж занадто політизують. Я не можу заборонити жодній із фракцій пропонувати свого кандидата на посаду заступника. Депутат вніс пропозицію, більшість підтримала, отже рішення прийнято. Володимир Доманський - досвідчений депутат із проукраїнською позицією, за нього голосували черкащани і він представляє їхні інтереси в раді, тож не мені судити гідний він цього чи ні, - зазначив Анатолій Підгорний.

Крім того, голова обласної ради додав, що на четвер запланована сесія, де виноситься питання бюджету області на 2021 рік. Тож нема часу зволікати і займатися політикою, бо якщо його не встигнуть розглянути й ухвалити, то від цього постраждають жителі області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору