Анатолій Бондаренко: Заявляю прямо – на політичний шантаж я не піду

24 січня 2018, 13:25

Сьогодні у міській раді триває штучне політичне протистояння. Це – велика політика, яка втручається у господарську діяльність міста. Тому й досі не ухвалений бюджет Черкас на 2018 рік. Фактично півтора місяці був «паралізований» виконком. А отже – не ухвалювались важливі для всієї громади міста рішення. Наслідки від такого політичного шантажу та маніпуляцій кожен житель Черкас бачить на власні очі.

Хай це лишається на совісті тих членів виконкому, які регулярно не з’являлись на засідання, хоча були посадовими особами органів місцевого самоврядування і з міської казни отримували заробітну плату. А нині деякі депутатські фракції «сватають» знову до складу вже нового виконкому тих же осіб, які свідомо ігнорували виконання своїх прямих обов’язків, коли були на посадах.

Більше того – прагнуть збільшити кількість заступників міського голови до дев’яти осіб, плюс ще одного керуючого справами. А це, що б ви розуміли, по півмільйона гривень на кожного з них. Тоді як, вважаю, цілком достатньо було б і двох-трьох заступників. Адже левова частина роботи та повноважень діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради лежить на директорах департаментів. Тому не бачу доцільності у великій кількості заступників.

Аналогічний підхід маю і до кількості членів виконкому, склад якого, на мою думку, може бути скорочений.

Тож заявляю прямо – на цей політичний шантаж я не піду. Людям, які себе дискредитували, – не місце в органах влади. Це моя принципова позиція, як міського голови і людини, яка живе у Черкасах, і де мешкає моя родина, вчаться діти.

Для мене найголовніше – це життя міста: аби в усіх оселях черкасців було тепло, вода, світло, аби сім’ї мали роботу та вчасно отримували заробітну плату.

Громада Черкас обрала мене, аби забезпечив повноцінну життєдіяльність міста. Тому не розумію позицію тих депутатів, які прийшовши до влади, переймаються винятково власними інтересами, політичними торгами, розподілом посад та отриманням різного роду преференцій.

Шановні, усім нам тут жити. І треба жити так, аби не соромно було дивитись людям у вічі.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

З офіційного сайту ЧМР.

Наталія Василівна сказав:

Шановний пане мер, ми вже й так прославились на всю Україну.Єдине місто держави-без бюджету.І ще, шановний, якщо у якихось заступників по півмільйона, то у Вас скільки ж? Не соромно? Не соромно брати гроші за бездоріжжя в місті, за сміттєві “Ельбруси”? Гріш Вам ціна, коли Ви не вмієте навести порядок серед своїх виконкомців.Вперше у цій Вашій статті я побачила заробітки “вибраних ледацюг”. А Ви бачили розмір середнього заробітку по ввіреному Вам місту. Вам довірили своє місто тому, що на той момент альтернативи не було.Мені до болю жаль,до болю соромноза нас, містян.Ви, своєю статтею, тільки безвільно розписались у власній бездіяльності, популізмі,неумілості.

Черкащанка сказав:

Згодна з Наталією Василівною. Неспроможний вирішити головні проблеми міста – йди у відставку. Так ні, навіть оточив себе такою кількістю заступників, як у Прем”єра! Попристраював місцевих лузерів у різні департаменти…Місяць живемо без бюджету, місто, як у Львові, тоне в смітті…Набридло “масажувати” внутрішні органи на страшних дорогах. На тротуарах вже не утоптаний сніг, а суцільна ковзанка, люди калічаться, немає ніде (навіть у центрі) ні техніки, ні двірників, що розбивають той лід…Тільки і читаю, що в усьому винен сніг. Ми голосували не стільки за Бондаренка, скільки проти Одарича. Так що нехай не думає, що на це все ми закриємо очі.

Бюджетник сказав:

Народний мер, якого обрали свого чпсу за принципом- хай гірший , та інший, насправді- дешевий популіст та корупціонер. Все, що робиться у місті, це його особисті корупційні бажання за величезні гроші, які має місто на даний момент(для порівняння, до 2015 бюджет міста мав у 10 разів менші розміри). Скільки б можна було зробити доріг, ремонтів, якби не відверте віджимання коштів під час тендерів! Що ж до призначень замісників- усі вони відверті непрофесіонали( згадайте лише Шевченка на хе), це ті, яким ми платимо зарплатню , і немалу за правильне голосування у раді та корупційні діі на користь правлячоі команди мера

Вгору