“Активно жити можна і потрібно”: на Черкащині відкривають Центри активного довголіття (фото)

31 січня 2020, 10:31

У селі Будище, що на Черкащині, нещодавно відкрили Центр активного довголіття для людей літнього віку. Як повідомляє директорка Благодійного фонду "МХП-Громаді" Тетяна Волочай, заклад створено для того, аби згуртувати і підтримати одиноких літніх людей, заохотити їх до активного життя.

За словами Тетяни Волочай, це вже другий подібний заклад, який було відкрито за фінансової підтримки МХП. Центр активного довголіття для людей літнього віку також функціонує у селі Степанці. А у планах – відкриття Центрів у Водяниках та Келеберді.

–       Ми хочемо змінити уявлення людей літнього віку про те, що пенсійний вік – це найчастіше самотність, замкненість, незадоволеність життям, зацикленість тощо. Психологічний вік можна продовжити, якщо займатися улюбленою справою, брати участь у майстер-класах, відвідувати цікаві місця та спілкуватися з яскравими особистостями, які зможуть наповнити внутрішній світ і вдихнути життя, – зазначає Тетяна Волочай.

Голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, зазначає, що подібна ініціатива позитивно впливає на настрої людей похилого віку.

- За підтримки "МХП-Громаді" ми змогли створити місце, яке можуть відвідувати за інтересами люди похилого віку. Раніше більше звертали увагу на дітей і пенсіонери були обділені увагою. Тепер у нас є можливість поєднати центр для усіх поколінь.

Коментарі

Вгору