Актори з Черкас зіграли в українському телесеріалі

19 листопада 2016, 22:48

969520

Актори черкаського драматичного театру зіграли ролі у серіалі "Агенти справедливості". На екрани вже вийшли 2 сезони фільму і наразі знімається третій. Кожна серія проекту є окремою детективною історією з незалежним журналістським розслідуванням реальних злочинів у форматі скріптед-реаліті. Злочини розслідують журналіст та приватний детектив. Черкаські актори Олександр Гуменний, Сергій Бобров та Михайло Кондратський поділилися із сайтом vikka.ua враженнями від роботи в епізодах багатосерійного детективу.

Нещодавно зі зйомок третього сезону, що проходили у Києві, до Черкас повернувся Олександр Гуменний. Актор зіграв журналіста Віктора Мовчана, який є другом одного з головних героїв Вадима Зоріна. Його, до речі, теж грає черкащанин Олексій Зорін.

760874

Кадр з фільму

- Мій герой бачить на вулиці людину, що дуже схожа на жінку, яка начебто померла. Він звертається з цією дилемою до свого друга. Так зав’язується детективна історія. Журналіст, якого я граю, прагне правди. І в цьому наші характери близькі, але на початку серії і в подальшому він має бути напідпитку. От у цьому в нас розбіжності, бо я алкоголь не вживаю, – пояснив актор.

374630

Олександр Гуменний із земляком Олексієм Зоріним

Раніше, у другому сезоні фільму, відзнявся його колега Сергій Бобров. За словами актора, він грав скоріше негативного, ніж позитивного героя.

- За сюжетом мій герой був другом одного бізнесмена. Вони ініціювали його вбивство, щоб заробити грошей. А ще людина, яку я граю, випадково убиває дівчинку. Таких персонажів грати цікаво, але зйомки серіалу – це не театр. Все відбувається дуже швидко, – розповів актор.

627659

Facebook / Сергей Бобров

У декількох серіях "Агентів справедливості" зіграв актор черкаського драмтеатру Михайло Кондратський.

383246

- Я вже не пам’ятаю в якому це було сезоні. В одній із серій я грав селянина з паранормальними здібностями. В іншій – завідувача кафедри інституту. А ще грав конюха. Оця роль найбільше запам’яталася. Бо зйомки проходили у конюшні і довелося працювати з кіньми. Це було дуже приємно, тварини позитивні, – пригадав Михайло Кондратський і зізнався, що сам особисто серіал не дивився.

848546

У перших двох сезонах серіалу близько 40 серій. Як зазначається в описі фільму, сюжети епізодів запозичені із реальних історій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору