Черкащанам показали 100 фільмів за 100 хвилин

20 листопада 2016, 07:04

cherkasshchane-uvideli-100-filmov-za-100-minut-12Кінотеатр "Україна" цими вихідними був заповнений ущент. Молодь і дорослі займали м’які крісла, аби оцінити короткі кінопродукти розважального та повчального характеру. Розмова з Богом, полювання на тварин-людей, історія однієї весільної сукні та багато іншого – від кількості історій голова йшла обертом. "Заспокійливою пілюлею" для глядачів був напис на екрані "Залишилося ще 10 фільмів", інформує in.ck.ua.

"100 фільмів за 100 хвилин" у Черкасах проводять удруге – це фестиваль саме кіноісторій, повноцінних фільмів, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину. Так автори підтверджують своїм прикладом вислів "Стислість – сестра таланту!"

- Поки що, на жаль, Черкаси є трохи культурно ізольованим містом, хоча за останні декілька років є суттєві зрушення. Кінотеатри міста пропонують тільки найкасовіші фільми, і більшість із них – це продукти саме бізнес-кіноіндустрії. Хотілось би створити альтернативу, що репрезентуватиме авторське не "мейнстрімне" кіно. Такі фестивалі є чудовою можливістю розширити уявлення про кіно та розвивати свій кінематографічний і культурний смак, - зазначає регіональний співорганізатор фестивалю "100 фільмів за 100 хвилин" Андрій Паниченко.

Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з одним обмеженням – 60 секунд! За три дні фестиваль відвідало понад дві з половиною сотні містян.

- На такому фестивалі я вперше, мозок просто закипає від такої кількості фільмів, але водночас дуже цікаво – фільми з несподіваними кінцівками. Найбільше сподобалися історії про Новий рік та парашут, який врятував життя чоловікові. Дружина з нього пошила собі весільну сукню. Її передають із покоління в покоління – дуже зворушливо, -каже черкащанка Анна Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору