На Черкащині зафіксовано черговий випадок сказу

28 листопада 2018, 13:39

На Черкащині зафіксовано черговий випадок сказу

У четвер, 22 листопада, Уманською районною державною лікарнею ветеринарної медицини було зареєстровано випадок захворювання кішки на сказ у с. Шарин Уманського району. 

Населений пункт, згідно рішення ДНПК при Уманській РДА № 13 від 22 листопада 2018 року, оголошено неблагополучною зоною. Загрозливі зони –  села Ропотуха, Ятранівка, Фурманка, Собківка, Текуча.

Фахівцями Уманської районної державної лікарні ветеринарної медицини на території Уманського району сумісно з представниками сільських рад активно проводиться щеплення домашніх тварин проти сказу.

Власники домашніх тварин зобов’язані надавати своїх улюбленців для огляду, діагностичних досліджень, профілактичних щеплень та обробок на вимогу посадових осіб Уманської  районної державної лікарні ветеринарної медицини, допущених порушень і відшкодування завданої ними шкоди.

За інформацією щодо можливості вакцинації домашніх тварин проти сказу та при появі підозрілої на сказ тварини необхідно звертатися до Уманської районної державної лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області за адресою: м. Умань, вул. Пушкіна, 26 Б, тел. (04744) 3–23–90.

Уманська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє, що з початку 2018 року в Уманському районі було зареєстровано 5 випадків захворювання тварин на сказ. 

За інформацією прес-служби Уманської районної державної адміністрації

Коментарі

Вгору