Абрикоси, “Черкаські Мавпи” та Дніпро: у мережі розповіли, з чим асоціюються Черкаси

26 грудня 2016, 12:00

219273

Які асоціації викликає місто Черкаси у іногородніх, поцікавився у Facebook черкаський журналіст Назар Вівчарик, пише vikka.ua.

За його словами, він дізнався, що місто асоціюється лише з гуртом "Бумбокс", лідером якого є уродженець Черкас Андрій Хливнюк.

Серед зазначених варіантів найбільше пригадували баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи". Також у немісцевих Черкаси часто асоціювалися з квітнучими абрикосами, Дніпром, дамбою та довгою каштановою алеєю.

197294

"Недавно виявилось, що багатьох з тих, хто приїхав і осів у Черкасах, вражає величезна кількість абрикосових дерев. Коли цвітуть і коли достигають. Такого немає в інших містах", – зазначив громадський активіст Іван Подолян.

Відзначають як асоціації і архітектурні цінності – найвищий православний храм, палац Одружень, буддистський храм тощо.

"Відразу згадується:село на греблі (Панське), Дніпро, баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" та велика кількість люків на центральній вулиці", – зазначає черкаський нардеп Олег Петренко.

973266

Серед негативних асоціацій дехто пригадує поганий стан доріг і тротуарів, особливо після дощу. Також згадують події в Черкасах під час Революції Гідності у лютому 2014 року та славу Черкас як міста хіміків.

Поділитись

Коментарі

Вгору