96 канівських довгожителів отримали подарунки до Дня людей похилого віку

03 жовтня 2017, 07:00

1 жовтня  у всьому світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку.  Як повідомляють у територіальному центрі, в Каневі наразі проживає 96 довгожителів – це люди віком від 90 років і старші. 29 вересня, напередодні Дня людей похилого віку, представники виконавчого комітету Канівської міської ради, ради ветеранів, територіального центру відвідали кожного довгожителя міста, привітавши їх зі святом та вручивши подарунки.

До слова, відповідно до класифікації Всесвітньої організації охорони здоров’я, наразі вікові періоди виглядають так: 25-44 роки – це молодий вік; 45-59 років – середній вік; 60-74 роки – похилий вік; 75-89 років – старечий вік; від 90 років – довгожителі.

- Загалом же вік - поняття умовне, - говорить директор терцентру Антоніна Петренко. - Відчуває себе людина молодою чи старою, це залежить більше від її стану духу, а не від запису в паспорті. І соціальні норми з часом змінюються. Пару століть тому і 40-річний чоловік вважався літнім, а зараз таку людину називають молодою.

За повідомленням Канівської міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору