70% золотоніських доріг непридатні для проїзду

18 вересня 2015, 08:13

Дорога до 3-ї лікарні (1)

Про проведення ремонту та утримання автомобільних доріг на території Золотоніського району депутатський корпус під час сесії районної ради поінформував перший заступник голови РДА Володимир Денисенко.

Він зауважив, що у зв’язку з недостатнім фінансуванням більше 70% доріг району мають незадовільний технічний стан і є непридатними для проїзду автотранспорту, - йдеться у повідомленні Черкаської обласної ради.

За словами Володимира Денисенка, на сьогодні потребують негайного ремонту автомобільні дороги загальною протяжністю 157 км.

Начальник філії ,,Золотоніський райавтодор” ДП ,,Черкаський облавтодор” Віктор Мазко у свою чергу додав, що вперше за багато років більшість автомобільних доріг Золотоніщини зустрічають осінньо-зимовий період непідготовленими до експлуатації.

- Сьогодні сільські ради району мають можливість та бажання спрямувати кошти з місцевих бюджетів на проведення капітальних або поточних ремонтів автомобільних шляхів, у тому числі і автомобільних доріг, що перебувають на обслуговуванні Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Але у зв’язку з тим, що Службою за час прийняття відповідних змін у чинному законодавстві не виділено коштів для співфінансування робіт на проведення ремонту доріг загального користування, жодного метра автомобільних доріг державного значення на умовах співфінансування з місцевими бюджетами Службою автомобільних доріг області на території району не відремонтовано, - зазначив голова ради.

Тому за ініціативи очільника районної ради та постійних комісій, депутатський корпус схвалив два звернення депутатів Золотоніської районної ради до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо необхідності розроблення механізму використання коштів місцевих бюджетів для проведення капітального та поточного ремонту доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення та до Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо ремонту і утримання доріг на території Золотоніського району.

За інформацією прес-служби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору