5-річний черкащанин, якому діагностували рідкісну недугу, потребує допомоги небайдужих

16 травня 2016, 22:00

БезымянныйВсього один зі ста тисяч. П’ятирічному Тімі Яременку випав цей жереб – має рідкісну вроджену хворобу Ольє. Кістки у хлопчика з патологією. Ростуть повільно і з різною динамікою, а ще дуже крихкі, тож, вразливі до переломів. Наразі його ліва ніжка коротша за іншу на цілих п’ять сантиметрів. Без операції перспективи у хлопчика примарні – він може стати інвалідом, прикутим до візка. В Україні цю недугу лікують, утім не дають жодних гарантій. Тато й мама Тимофія не втрачають надії на зцілення сина. Вони знайшли клініку в Австрії, яка спеціалізується саме на таких патологіях. На першу операцію там необхідно 20 тисяч євро, інформує ЧСН.   

Зворушливий ролик відзняли півтора місяці тому. Його легко знайти в мережі просто набрати – «Чудо для Тимы». Вірять, що воно можливе, і ні на мить не здаються Олександр і Наталя, його тато й мама. Батьки бережуть сина, як можуть, але буквально два дні тому Тіма у садочку впав і зламав хвору ногу.

Про діагноз сина дізналися лише півроку тому. І всього два місяці минуло як усвідомили наслідки, які несе для майбутнього єдиної дитини ця рідкісна недуга.

Лікар-ортопед Василь Безкоровайний спостерігає за своїм маленьким пацієнтом від моменту виявлення захворювання. Після травми зробили рентгенівський знімок, на якому й побачили первинні патологічні зміни у гомілковій кістці. За півтора року нові вогнища хвороби Ольє були виявлені уже в стегнових кістках й тазі, а також у другій ніжці.

Лікування довготривале і прогноз сприятливий. Однак лише за умови своєчасної допомоги, кажуть лікарі. А її потрібно ще отримати. Батьки Тіми усвідомлюють, що поки їх син виросте і повністю сформується його кістяк, щороку доведеться робити одну дві таких операції. Для цього необхідні гроші й гроші, яких у родини просто не має.

Аби зібрати потрібні для лікування сина гроші батьки Тимофія у соціальних мережах створили не одну групу, але з одною назвою -- «Чудо для Тимы». А нещодавно започаткували ще одну акцію для порятунку дитини. Разом з друзями Тіми із солоного тіста створюють його улюблених мультяшних героїв.

Допомогти Тимофію може кожен.

Реквізити

Приватбанк 5168742350882142 Яременко Наталія Сергіївна, телефон батька Тимофія 0938588978 – Олександр.

Коментарі

Вгору