5 бізнесів-проєктів з Черкащини позмагаються за грант у конкурсі бізнес-ідей “Роби своє з Kurator”

26 жовтня 2023, 10:50

Всього команда організаторів отримала 86 бізнес-ідей від власників HoReCa бізнесу з усієї України й нині розпочато етап обробки заявок учасників.

Лідером за кількістю проєктів стала Київська область. Також на фінансування подавалися власники кав’ярень, піцерій, кіосків з шаурмою, інших закладів з Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської, Львівської, Чернігівської, Вінницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської, Сумської, Миколаївської областей. У процесі відбору серед них експерти конкурсу «Роби своє з Kurator» оберуть від 10 переможців, кожен з яких отримає до 100 тисяч гривень для своєї справи. Загальний бюджет становить 1 мільйон гривень.

Результати конкурсу організатори опублікують наприкінці грудня на офіційному сайті конкурсу: https://doyourbusiness.com.ua/.

«За підсумками конкурсу “Роби своє з Kurator” для HoReCa бачимо, що географія бізнес-ідей учасників розширилася - українці з 15 областей України прагнуть розпочати або релокувати свій бізнес у галузі громадського харчування. Також нас вразила кількість заявок – майже сотня. Для такого вузькопрофільного формату це значна цифра. Водночас ця кількість демонструє також і готовність українців прозоро розвивати власну справу, сплачувати податки та долучатися до підтримки економічного тилу. І ми в цьому їм допоможемо», - зазначила директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

До участі в конкурсі приймали бізнес-ідеї підприємців з галузі HoReCa (заклади харчування, готелі, кейтеринг). Подати їх могли представники українського малого та середнього бізнесу – ветерани, переселенці або підприємці, чий бізнес постраждав від військових дій. Так, серед заявок були ідеї на відновлення постраждалих від війни бізнесів, створення нових на місці зруйнованих (стосується заявок з Київської, Сумської, Харківської областей), ветеранські бізнеси.

Наталія Шадчнєва

«Навіть в умовах війни, економічної нестабільності та браку персоналу харчовий бізнес в Україні залишається активним і життєздатним. Підприємці демонструють свою відданість і готовність до адаптації до складних обставин, шукаючи нові способи підтримки та розвитку бізнесу. Кількість заявок на конкурс «Роби своє з Kurator» від бізнесів HoReCa підтверджує, що бізнес не просто продовжує працювати, а прагне розвиватися. І це - вагомий внесок у підтримку економіки України. Адже малі та середні підприємства в секторі харчового обслуговування є швидкими засобами створення робочих місць, отримання прибутку та наповнення бюджетів громад», - прокоментувала керівниця Центру розвитку HoReCa МХП Наталія Шадчнєва.

Павло Мороз

Після завершення прийому заявок судді конкурсу вже розпочали розгляд проєктів, аби обрати переможців. До суддівського складу увійшли: Володимир Панченко, керівник відділу національних проєктів БФ «МХП-Громаді», Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП, Наталія Шадчнєва, керівниця Центру розвитку HoReCa МХП, Віталій Гуралевич, член Асоціації шеф-кухарів України, бренд-шеф ресторану «Кухня Гір», «Тавель», Володимир Ярославський, бренд-шеф магазину «GoodWine», керуючий і співвласник ресторанів «Lucky» та «Chef’s Table», суддя кулінарного шоу «МастерШеф», Олексій Повторейко, віцепрезидент Асоціації шеф-кухарів України, співзасновник та шеф-кухар ресторану «НАЖИВО», Анна Опанасенко, керівниця групи бренд-маркетингу HoReCa компанії МХП, бренд Kurator.

Володимир Ярославський

Нагадаємо, що навесні 2022 року «Роби своє» підтримав 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 мільйона гривень. А торік Благодійний фонд «МХП-Громаді» надав фінансову допомогу на понад 6 мільйонів гривень для 74 мікробізнесів. 

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору