30 спортсменів цьогоріч отримуватимуть обласні стипендії

21 лютого 2023, 20:21

Комісія обрала 10 провідних спортсменів та 20 перспективних (олімпійські та неолімпійські види спорту). Серед них є також і спортсмени з інвалідністю. Упродовж року вони отримуватимуть обласні стипендії. 

Цьогорічні стипендіати - це талановиті спортсмени, які показали хороші результати у боксі, кульовій стрільбі, спортивній гімнастиці, фехтуванні, велоспорті, легкій атлетиці, кікбоксингу, спортивному орієнтуванні, судномодельному спорті, веслуванні,  армреслінгу тощо.

-  Попри війну черкащани в цій галузі продовжили розвиватися. Наші спортсмени покращували свої результати, змогли взяти участь у низці важливих змагань, виступають у складі національних збірних, готуються до Олімпійських Ігор. Імена деяких із них вже не раз звучали на всю Україну після чергових змагань. Щиро пишаюся нашими спортсменами і бажаю досягати нових вершин, представляючи Україну на міжнародній арені, та популяризуючи здоровий спосіб життя. Ми ж зі свого боку підтримуватимемо їх стипендією, - прокоментував перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Черкащині відзначили обдарованих дітей, які отримуватимуть стипендію

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору