290 черкащан отримали грантові виплати на власну справу

18 березня 2024, 19:39

За період дії програми "Власна справа" на Черкащині 290 учасників уже отримали грантові виплати на загальну суму понад 68 млн грн. та розвивають бізнес в регіоні. 

За умовами програми грантоотримувачі працевлаштували понад 220 людей на новостворені робочі місця, зокрема і колишніх безробітних.

Так, у 2023 році гранти отримали 196 жителів. А у 2024 році 42 підприємці уже запустили свій бізнес завдяки цій програмі.

Також у 2023 році 14 вимушено переміщених громадян відкрили власну справу (ВПО). Цьогоріч 3 ВПО вже теж отримали грантові кошти на розвиткок бізнесу.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Для втілення бізнес-ідеї необхідно:

  • Заповнити заяву на порталі «Дія»
  • Приєднати до заяви складений бізнес-план
  • Пройти перевірку ділової репутації та співбесіду в регіональному центрі зайнятості
  • Отримати рішення Державного центру зайнятості та відкрити рахунок в Ощадбанку
  • Отримати кошти та починати діяти.

Розмір мікрогранту складає від 50 до 250 тис грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення тощо.

Для спрощення процесу отримання гранту та більшої доступності, Мінекономіки створено сайт програми — https://vlasnaspravagrant.com.ua.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору