Батько черкаського моряка розповів про умови перебування хлопців у російському полоні (відео)

06 квітня 2019, 21:36

130 днів полону: батько моряка розповів про умови перебування хлопців у російському полоні (відео)

Спілкуватися з власним сином Михайло Мельничук може тільки через адвоката або консула. Листи не доходять, дзвінків не дають. Побачитися з Олегом батько теж не може, про це чоловік розповів у інтерв'ю каналу "Антена".

- Надходить дуже багато листів, з усього світу: США, Канада, Австралія. Уся Європа підтримує наших моряків, але ж хлопці ці листи не отримують. Вони там перебувають у ФСБ, слідчому ізоляторі, їх перевіряють, але листи не дають, - розповідає Михайло Мельничук.

За його словами, українська влада та іноземні дипломати висловлюють занепокоєння - натомість треба дії як політичні, так і фінансові.

- Полон - це й в Африці полон. Дуже тяжко, важко, але ж наші хлопці, навіть з листа сина, який я зміг від нього отримати, тримаються вони там мужньо. Оскільки вони військові, то не бачать у цьому нічого такого важкого. Звичайний режим, який не відрізняється від тюремного чи військового. Дуже важко, що вони перебувають в одиничних камерах, і не можуть спілкуватися одне з одним, - розповідає батько.

Нагадаємо, що Олег Мельничук – один з 24 полонених моряків, яких росіяни взяли в полон в листопаді минулого року. Вони вже 130 днів перебувають у російському полоні.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте також: Полоненому моряку з Черкащини продовжили термін тримання під вартою.

27 березня продовжили термін утримання під вартою полоненого моряка з Черкащини - Владислава Костишина, та ще трьох українських військовополонених моряків - Володимира Лісового, Віктора Беспальченко, Володимира Варімеза.

Коментарі

Вася сказав:

Закон він і в Африкі закон… порушив відповідай…..

Вгору