Полоненому моряку з Черкащини продовжили термін тримання під вартою

29 березня 2019, 17:17

Полоненому моряку з Черкащини продовжили термін тримання під вартою

У середу, 27 березня, продовжили термін утримання під вартою полоненого моряка з Черкащини -  Владислава Костишина, та ще трьох українських військовополонених моряків -  Володимира Лісового, Віктора Беспальченко, Володимира Варімеза.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив адвокат Олег Єлисеєв.

За його словами, судове засідання тривало протягом восьми годин. Судом скарги на неприпустимість продовження запобіжного заходу не були задоволені.

- Адвокатам вдалося виконати майже всі, що були заплановані на сьогодні, - долучити ряд документів і роз'яснити суду доцільність їх залучення. А нашим підзахисним вдалося довести, що дух військових моряків не зломити. Вони провели сьогодні з нами 8 годин і посміхалися в ті моменти, де зізнаюся чесно, відчував гнів. Спасибі нашим підзахисним, спасибі тим, хто сьогодні прийшов до суду підтримати моряків, спасибі офіційним особам України та Євросоюзу, яких завжди можна побачити в наших судах довгі години судового розгляду. А ми продовжуємо працювати далі, - зазначив він.

Нагадаємо, що військовополонений моряк, капітан рейдового буксира "Яни Капу" Олег Мельничук із Черкащини відмовився давати свідчення "слідству" ФСБ, які влаштували йому додатковий допит.

Читайте також Батько моряка із Черкащини розповів про сина, який перебуває в полоні вже 109 днів.

Коментарі

Вгору