Зірковий черкащанин представив новий гумористичний кліп (відео)

06 квітня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин представив новий гумористичний кліп (відео)

Популярний український співак із Черкащини Олег Винник представив кумедний кліп на нову пісню «Бджола Майя». Режисер відео Олена Винярська створила гумористичну історію з елементами вестерну, в якій поєднала мотиви «Desperado», «Один вдома», «Маска Зорро», пишуть "Факти". 

Зірковий черкащанин представив новий гумористичний кліп (відео)

«Коли я писав пісню" Бджола Майя ", звичайно, уявляв знаменитого персонажа - добру, веселу, справедливу Бджілку, яка робить світ щасливим. Але, як показує практика, не так просто на таку легку танцювальну композицію зняти цікавий кліп. Щоб показати глядачеві якісний продукт, ми доклали чимало зусиль. Шукали якусь ту фішку, особливий підхід, щоб відео вийшло небанальним, трохи несподіваним і приємно шокувало», - розповів Олег Винник про нову роботу.

У зніманнях узяли участь танцюристи балету Freedom. Головну роль зіграла восьмирічна Дарина Рибка, раніше фігурувала в одній зі сцен кліпу «Роксолана». За сюжетом Винник в образі Зорро приходить на допомогу юній героїні, яка залишається вдома одна, і стає її новим уявним другом.

Нагадаємо, що Олег Винник змінив свій імідж заради нового кліпу. На знімках співак з'явився з розпущеним і трішки скуйовдженим волоссям і в костюмі іспанського кабальєро. На створення цього образу пішло близько шести годин.

Читайте такожЗірковий черкащанин заінтригував фанатів несподіваною світлиною.

Коментарі

Вгору