“13-річний досвід роботи в лісі дуже допомагає”: як лісник із Черкащини став сапером

24 квітня 2023, 20:24

Майстер лісу Ліплявського лісництва, що на Золотоніщині, Олександр Гуляєв з червня 2022 року захищає Батьківщину на передовій.

Олександру 35 років, 13 з них він присвятив роботі в лісі. Проте пілся початку повномасштабної війни пішов служити на фронт. Спочатку він був під Сіверськом, потім Білогорівка, а зараз - Соледар. За свою професію та безмежну любов до лісу і позивний має - "лісник". Воює воїн сапером у складі 25-го окремого стрілецького батальйону.

Олександр каже, що на війні не обираєш ким бути, але між собою з хлопцями жартують - "Сапери в житті помиляються всього двічі, перший раз - при виборі професії."

Олександра дуже цінують у бригаді, як хорошого сапера. Перед новим роком керівництво військової частини, у якій служить Олександр, вручило подяку філії "Золотоніське лісове господарство" за те, що у них працює справжній воїн, патріот та професіонал, адже 13-річний досвід роботи в лісі дуже допомагає в орієнтуванні на місцевості та виявленні небезпечних обʼєктів.

Олександр має дружину та двох дітей- доньку Поліну та сина Дмитра.

Воїн нещодавно прибув у тимчасову відпустку додому і як тільки з'явилася можливість, взяв доньку і разом з нею пішли з колегами висаджувати ліс.

- Поки рашисти нищать все на своєму шляху, ми ж там захищаємо, а тут, в тилу - створюємо нове! Все робимо заради того, щоб наші діти жили у вільній, квітучій країні, - каже Олександр.

Олександр радіє, що на фронті вдалось знайти вірних побратимів, які завжди підтримають бойовий дух і допоможуть. Вірить в Перемогу України і, що всі воїни повернуться додому цілими.

За інформацією пресслужби Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору