10 водіїв тролейбусів підвищать свою кваліфікацію

03 жовтня 2020, 21:33

З 6-го жовтня на КП «Черкасиелектротранс» почнуться курси з підвищення класу водіїв з 3-го на 2-ий.

Бажання підвищити свій водійський клас виявили 17 осіб, - про це пише "Вичерпно". 

- Ми провели конкурс, оскільки група, згідно ліцензії, не може містити більше 10 осіб. Можливо, до кінця року наберемо ще одну групу. Відбір водіїв на підвищення кваліфікації відбувається згідно певних критеріїв, серед яких - стаж роботи водієм третього класу, відсутність зауважень, порушень правил дорожнього руху протягом останнього року і так далі, — розповів Олег Заєць, куратор навчального відділу, головний інженер КП «Черкасиелектротранс».

Навчання триватиме 2-2,5 місяці.

Під час курсів водії «Черкасиелектротрансу» вивчатимуть будову рухомого складу всіх типів (водії 2-го класу повинні вміти водити всі типи рухомого складу, які знаходяться на підприємстві), опановуватимуть правову підготовку, проходитимуть охорону праці та сучасні технології диспетчеризації та обліку.

- Також у них буде така дисципліна як «Організація руху», яка включає в себе правила поводження з контактною мережею, оформлення документації, правила технічної експлуатації. Зокрема, з травня почали діяти нові правила, дуже багато суттєвих змін, тому звертатимемо на це особливу увагу, — відзначив Олег Заєць.

Окрім теоретичних занять будуть практичні (водіння і робота в майстерні) і лабораторні.

Після проходження всіх дисциплін на водіїв чекають екзамени, після успішного складання яких водіям присвоять 2-ий клас.

КП «Черкасиелектротранс» — єдиний майданчик у Черкасах, де можна здобути кваліфікацію «Водій тролейбуса». У 2017 році комунальне підприємство отримало ліцензію на провадження освітньої діяльності, а у 2018 акредитувалося у Головному сервісному центрі МВС України.  Таким чином водіїв категорії «Тролейбус» тепер готують безпосередньо на самому підприємстві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору