10 000 черкасців прийшли на урочистий мітинг у День Перемоги

09 травня 2014, 10:52

Близько 10 тисяч черкасців зібрались на Соборной площі, щоб долучитись до урочистого мітингу та взяти участь у святковій ході та покладанні квітів біля Пагорба Слави.

Так, попри усі перестороги і побоювання, черкасці вирішили відзначити 69-річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Не зважаючи на прохання губернатора Черкащини Юрій Ткаченка не використовувати під час мітингу партійну символіку, деякі черкасці прийшли з прапорами Комуністичної партії і з символікою Громадської Ради Черкас. Також є черкасці з георгіївськими стрічками, проте їхній відсоток малий - переважно це люди пенсійного віку.

Зі словами привітання на сцені на Соборній площі виступили керівники області та міста, народний депутат України  Микола Томенко, голова Ради ветеранів Іван Губський.

Наразі колона рушила по бульвару Шевченка до Пагорба Слави. Попереду колони ретро-волга та курсанти Академії пожежної безпеки ім. Г. Чорнобиля з державними прапорами. Люди під час ходи вигукують гасла "Слава Україні" і  "Героям Слава".

Варто зазначити, що багато черкащан одягнені у вишиванки, люди несуть синьо-жовті кульки, у багатьох дівчат віночки на голові, а в декого - патріотичний манікюр.

Поділитись

Коментарі

Вгору