Заява ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді

11 листопада 2016, 12:15

logo_cherkashanu_povneМи, як і громада Черкащини в цілому, глибоко стурбовані  як зростанням злочинності на території  області, так і зволіканням  із призначенням начальника ГУНП в Черкаській області.  Стабілізувати ситуацію  треба якнайшвидше, а тому в найкоротший термін повинен бути призначений керівник цього правоохоронного органу.

Зважаючи на важливість і специфіку роботи  керівника правоохоронного органу, його  призначення згідно з діючим законодавством України –це  прерогатива  та  відповідальність керівництва МВС України та начальника Національної поліції України. Жодна політична сила не повинна втручатися у цю процедуру та диктувати свої умови, бо думка 2-3-х політичних організацій  не   є позицією  всієї громадськості  області. Ми вважаємо, що   призначення керівника  ГУНП в Черкаській області   повинно здійснюватися згідно з положеннями Конституції та діючого законодавства України, законів про діяльність правоохоронних органів. Не припустимо перешкоджати призначенню керівника правоохоронного органу без аргументованої і доказової бази щодо його професійної підготовки та  особистих якостей.

Критеріями, яким повинен відповідати  очільник поліції області, є високий професіоналізм, компетентність, незаангажованість, бажання працювати задля збереження правопорядку. У той же час, громадськість має право контролювати ,в межах законодавства, роботу як обласної поліції в цілому, так і її керівника та давати оцінку їх роботи. Зволікання  з призначенням начальника ГУНП в Черкаській області не сприяє стабілізації криміногенної обстановки на Черкащині та перешкоджає  ефективній роботі поліції щодо забезпечення правопорядку.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ», фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді

Черкащанка сказав:

Карась що, вважае, що крим1ногенна ситуац1я зразу пол1пшиться, коли нам пришлють чергового протеже Кернеса або Авакова?? Нав1що робити так1 гучн1 заяви? Це що, п1ар-заклик? Та й хiба це питання компетенц11 ВО “Черкащани”? Людям, перш за все, треба роз”яснити, чим викликана оця дивовижна ротац1я? Нас пан Л1сничук задовольняв, в1н – чесна та порядна людина. А ця протестна акц1я викликана не з н1чого та не на порожньому м1сц1. Це – моя думка.

Vlad сказав:

Иногда, лучше молчать и казаться идиотом, чем открыть рот — и доказать это. (C)Сверхъестественное (Supernatural)

Вгору