сьогодні
02 грудня 2016

12:15

Заява ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді

logo_cherkashanu_povneМи, як і громада Черкащини в цілому, глибоко стурбовані  як зростанням злочинності на території  області, так і зволіканням  із призначенням начальника ГУНП в Черкаській області.  Стабілізувати ситуацію  треба якнайшвидше, а тому в найкоротший термін повинен бути призначений керівник цього правоохоронного органу.

Зважаючи на важливість і специфіку роботи  керівника правоохоронного органу, його  призначення згідно з діючим законодавством України –це  прерогатива  та  відповідальність керівництва МВС України та начальника Національної поліції України. Жодна політична сила не повинна втручатися у цю процедуру та диктувати свої умови, бо думка 2-3-х політичних організацій  не   є позицією  всієї громадськості  області. Ми вважаємо, що   призначення керівника  ГУНП в Черкаській області   повинно здійснюватися згідно з положеннями Конституції та діючого законодавства України, законів про діяльність правоохоронних органів. Не припустимо перешкоджати призначенню керівника правоохоронного органу без аргументованої і доказової бази щодо його професійної підготовки та  особистих якостей.

Критеріями, яким повинен відповідати  очільник поліції області, є високий професіоналізм, компетентність, незаангажованість, бажання працювати задля збереження правопорядку. У той же час, громадськість має право контролювати ,в межах законодавства, роботу як обласної поліції в цілому, так і її керівника та давати оцінку їх роботи. Зволікання  з призначенням начальника ГУНП в Черкаській області не сприяє стабілізації криміногенної обстановки на Черкащині та перешкоджає  ефективній роботі поліції щодо забезпечення правопорядку.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ», фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді

  
Коментарі - 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Карась що, вважае, що крим1ногенна ситуац1я зразу пол1пшиться, коли нам пришлють чергового протеже Кернеса або Авакова?? Нав1що робити так1 гучн1 заяви? Це що, п1ар-заклик? Та й хiба це питання компетенц11 ВО “Черкащани”? Людям, перш за все, треба роз”яснити, чим викликана оця дивовижна ротац1я? Нас пан Л1сничук задовольняв, в1н – чесна та порядна людина. А ця протестна акц1я викликана не з н1чого та не на порожньому м1сц1. Це – моя думка.

Иногда, лучше молчать и казаться идиотом, чем открыть рот — и доказать это. (C)Сверхъестественное (Supernatural)

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.