сьогодні
Loading...

20:16

Які ліки подешевшають з 1 січня?

8473b72dd1961171bff5ae05a46a5932_xl

Уряд ухвалив рішення про введення з 1 січня 2017 року державного регулювання цін на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, що має забезпечити зниження цін. На цей перелік ліків будуть встановлені граничні ціни (найвища межа цін) на рівні, не вищому, ніж у країнах-сусідах. Визначено п’ять країн-сусідів: Польща, Латвія, Словаччина, Угорщина, Чехія, пише Черкаський край.

За повідомленням інформаційного вісника Уряду, перелік лікарських засобів за міжнародною непатентованою назвою, що підлягають регулюванню, та граничні ціни на них буде затверджено МОЗ і оприлюднено на офіційному сайті.

— Ціни на ліки іноземного виробництва в Україні значно вищі, ніж в інших країнах, зокрема в сусідніх. Іноді у нас вони дорожчі в кілька разів, — спрогнозував траєкторію руху цін міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко. І запевнив: — Буде впроваджений серйозний контроль з боку держави, Державної служби з лікарських засобів за тим, щоб фармацевти та  аптечна мережа дотримувались встановлених вимог щодо цін на ліки та їх наявності в аптеках.

На ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астмими вводимо також відшкодування їхньої вартості за рахунок держави і заклали на це 500 мільйонів гривень у державному бюджеті на наступний рік, — додав він. — За нашими підрахунками, 80-90 відсотків пацієнтів, які мають ці захворювання, скористаються можливістю отримувати ліки безплатно.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.