У Черкасах планують закупити новорічних гірлянд на 1,7 млн грн

15 листопада 2016, 09:10

img_9858-copy-copy

Черкаська міська рада планує закупити новорічні гірлянди. Оголошення про проведення закупівель уже з’явилось на сайті ProZorro. Очікувана вартість – 1 737 440 гривень.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 листопада, пише Інфоміст.

На 1 млн 300 тисяч гривень буде закуплено освітлювальні гірлянди для прикрашання міста, ще на 400 – гірлянди для прикрашання новорічних ялинок.

depa-1024x512

 

Гірляндами опікуватиметься комунальне підприємство "Міськсвітло". Як повідомив керівник КП Віталій Тєрьохін, гірлянди, якими попередні роки прикрашали місто, майже всі вийшли з ладу. При чому це стосується як гірлянд для ялинки, так і тих, що висіли по вулиці Хрещатик.

– Раніше частину гірлянд закуповував департамент архітектури та містобудування, частково – департамент житлово-комунального комплексу. Вони навіть не були на балансі в нас, – каже Віталій Тєрьохін.

Він також зазначив, що поки що в мерії на гірлянди спрямували лише 400 тисяч, решту – 1 млн 300 тисяч – мають виділити на прийдешній сесії міськради.

Новими гірляндами прикрасять центральну вулицю міста – бульвар Шевченка від вул. Грушевського (колишня Котовського) до вулиці Митницької (колишня Піонерська). Щодо прикрашання вулиці Хрещатик питання поки що невирішене.

За словами Тєрьохіна, дизайн прикрашання міста розробляв відділ дизайну мерії.

Він також додав, що поки що невідомо, коли місто почнуть прикрашати до Нового року. Це залежить від того, на скільки оперативно вдасться провести торги і доставити гірлянди в місто.

Вгору