У Міноборони розповіли, що оцифрували дані всіх чоловіків, які можуть бути мобілізовані

16 квітня 2024, 08:14

У Міністерстві оборони України розповіли про перезапуск електронної системи "Оберіг" та оцифровування даних чоловіків, які можуть бути включені до мобілізації.

Про це розповів заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, пише ТСН.

Він заявив, що система "Оберіг" потрібна для цифрового ведення для кожного окремого суб’єкта на всіх етапах мобілізаційної кампанії. У Міноборони заявили, що система інтегрована з податковою, Мін'юстом, Міносвіти, міграційною та прикордонною службами, а також Судовою адміністрацією.

Гаврилюк заявив, що на сьогодні зроблено 23 мільйони запитів на оновлення даних громадян та оцифровано дані чоловіків призовного віку в усіх 24 регіонах України та столиці України.

"Більшість регіонів успішно налагодили процес введення даних щодо статусу проходження комісій ВЛК. Проте, щоб забезпечити ще більшу ефективність і прозорість, ми плануємо збільшити потужності команд, що працюють у ТЦК та СП, і перевести у цифровий формат весь процес мобілізаційної кампанії для кожного громадянина. Наша мета - забезпечити прозорість та оперативність кожного кроку цього важливого процесу", - сказав він.

Нагадаємо, 11 квітня, Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію №10449.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору