У Черкасах громадські організації на прес-конференції з’ясовували, в кого більше впливу

23 листопада 2016, 12:57
Фото: Про все

Фото: Про все

Представники громадських організацій з числа учасників АТО, ветеранів Афганістану, органів внутрішніх справ вважають, що сьогодні ситуацію в місті дестабілізують представники громадських структур, які не мають права говорити від імені громадськості Черкас через свою нечисельність та відсутність конкретних результатів роботи.

Про це вони заявили під час сьогоднішньої прес-конференції.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Ми зробили висновки, що є сили, які намагаються прийти будь-якими шляхами до влади. Я не хотів би, щоб знову почались безпідставно якісь певні деструктивні рухи, які не обґрунтовані нічим. Є організації, які нібито представляють думку Черкас і навіть всієї області. І зараз у міськвиконкомі відбуваються події, коли невелика кількість людей намагається розхитувати ситуацію і ми вважаємо її деструктивною, - зазначив заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко. – Є організації, які живуть за гранти, є організації, в яких є одна людина. І вони використовуються політиками для своїх цілей. Досить вже флеш-мобів. Треба показувати конкретну роботу, а її немає, бо вона (громадська організація – ред.) живе невідомо на які кошти, ніхто в ній не працює, а займається лише розхитуванням ситуації.

Також, він акцентував увагу на тому, що до вирішення певних проблемних подій практично не залучаються структури, які мають вплив і представляють інтереси широких верств населення та є авторитетними в регіоні. Зокрема, це структури, які представляють інтереси АТОвців та волонтерів, ветеранів Афганістану.

Фото: Про все

Фото: Про все

Його підтримав голова Координаційної ради учасників АТО в Черкаській області  Олександр Тихонов, який зауважив, що такі структури мають велику силу і невідомо чому не враховується їх думка.

- Особисто мене це дуже хвилює. Ми теж громадська організація. Не треба розхитувати ситуацію. Все, що відбувається, повинно проходити цивілізованим шляхом. Давайте сядемо за круглий стіл і обговоримо це разом, - зауважив він.

Олександр Тихонов також наголосив, що готовий відзвітуватися за свою діяльність і за діяльність організацій, які він представляє, і запропонував іншим структурам зробити те ж саме.

- Бо за кимось стоїть всього три людини, а вони здійняли колотнечу, - зазначив Олександр Тихонов.

Тож учасники прес-конференції закликали інші громадські структури до згуртування і вирішення спільних задач.

При чому, як зазначив представник Центру допомоги учасників АТО Олександр Тимошенко, на сьогодні вже ведуться перемовини про співпрацю та налагодження зв’язку з частиною тих громадських об’єднань, які в понеділок вручали міському голові Анатолію Бондаренку звернення по Прозорро.

Нагадаємо, 21 листопада представники низки громадських організацій, зокрема Місто на Че, Молода Черкащина, Автомайдан - Черкаси, Народна самооборона, Комітет виборців України, рух ОПОРА тощо, звернулись до міського голови Анатолія Бондаренка з вимогою накласти вето на рішення Черкаської міськради про скасування допорогових закупівель в елетронній системі "Прозорро".

Вгору