У Черкасах екс-працівника військкомату оштрафували за корупційне правопорушення

19 жовтня 2016, 09:34

суд

За принципової позиції Черкаської місцевої прокуратури посадову особу Черкаського обласного військового комісаріату Соснівським районним судом м. Черкаси притягнено до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Так, спеціаліст Черкаського обласного військового комісаріату, являючись суб’єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, порушив спеціальне обмеження, встановлене ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» щодо нерозголошування і невикористання в інший спосіб конфіденнційної та іншої інформації з обмеженим доступом, що стала відома у зв’язку з виконанням службових повноважень та професійних обов’язків, крім випадків, встановлених законом, а саме, з метою отримання кредиту використав персональні дані службовців Черкаського ОВК.

Соснівським районним судом посадову особу Черкаського ОВК визнано винною в інкримінованому правопорушенні та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору