Цікаві факти з декларацій кандидатів у президенти

03 квітня 2014, 10:32

Про президентську арифметику написав журналіст Сергій Руденко у Facebook:

- 263 млн. грн. торік заробив претендент на президентство Сергій Тігіпко. А українці усі разом зібрали через СМС на армію 70 млн. грн.

- Відповідно до даних журналу Forbes (рейтинг найбагатших українців за 2013 рік), найзаможнішим з нинішніх кандидатів у президенти є Петро Порошенко. Його статки було оцінено у $ 1,8 млрд (5-те місце в рейтингу). Статки Сергія Тігіпка оцінено у $ 1,2 млрд. (9-е місце).

- Абсолютний нуль. Зовсім нічого минулоріч офіційно не заробили два кандидати в президенти – Дмитро Ярош та Зорян Шкіряк.

- 7 квартир у Києві, 2 будинки, 4 земельні ділянки і 3, 3 млн. грн. за 2013 рік – у декларації Ольги Богомолець. Але це не завадило їй збирати за допомогою прихильників заставу у 2,5 млн. грн.

- 6 дітей має Юрій Бойко (3 сина і 3 доньки).

- 180 тис. грн. доходу отримала Юлія Тимошенко 2013 року – перебуваючи увесь рік у лікарні-в'язниці. У її декларації зазначено посаду: Голова партії ВО «Батьківщина».

анка сказав:

ЗАПИТАННЯ:
1. Цікаво чи п.Тігіпко хоч СМСку на армію послав?
2. П.Порошенко точно не послав, він збирає гроші на відновлення бруківки на Хрещатику – пам’ятаєте обіцянки?
3. Хто дав гроші на заставу п.Ярошу і п.Шкіряку?
4.Судячи з декларації п.Богомолець мала готівкою десь в р-ні 350 тис.гривень, решту збирала з допомогою прихильників. Кому ще гроші збирали відкрито?
5. Всі надбання п.Бойко це шестеро дітей?
6. Ви часом не знаєте, як попасти в ту лікарню-в’язницю, де платять 180000гр.? Хто допоможе, чесно віддам половину.
7. А які доходи і сімейний стан Дарта Олексійовича Вейдера?

Вгору