Студенти черкаського вишу стали кращими у змаганнях із легкоатлетичного кросу

29 жовтня 2016, 20:16

3

У Черкасах завершилися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути, інформують у прес-службі ЧНУ.

За першість змагалися команди Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва. Кожен виш представили жіноча та чоловіча команди по 6 осіб.

У командній боротьбі переможцями стали:

1 місце — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
2 місце — Уманський національний університет садівництва;
3 місце — Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

У особистому заліку серед дівчат всі призові місця посіли студентки Черкаського національного. Добрі результати показали і хлопці цього вишу. Переможцям в особистому заліку вручили призи від НОК у Черкаській області.

6

- Студенти області вже взяли участь у 7 видах змагань ІІ Спортивних ігор серед вищих навчальних закладів. Черкаський національний впевнено лідирує. Після завершення ігор буде сформована команда для участі у ХІІІ Всеукраїнській літній студентській Універсіаді, де ми плануємо виступити не гірше, як минулого року. Тоді ми вибороли почесне 2 місце у своїй групі і 11 місце серед більш як 130 вишів України.  Вірю, що успіх буде на нашому боці, - зазначив голова спортивного клубу «Богдан» ЧНУ Володимир Химич.

9

Олег сказав:

Вітання із ПЕРЕМОГОЮ, приемно бачати у призерах, є що згадати із свого навчання, окрема ПОДЯКА Нечепоренку Л.А. та Нечепоренко О.В.

Вгору