Військовий із Черкащини Роман Грибов вступив на навчання в ЧНУ

20 листопада 2023, 16:04

Військовий із Черкащини Роман Грибов став відомий всьому світу як захисник острова Зміїний, також він взяв на себе відповідальність за фразу “Русскій воєнний корабль, іді на…”. Нині він студент 1 курсу ННІ економіки і права, здобуває спеціальність «Право» у ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Грибов народився 1990 року в Золотоноші. У 2008 році закінчив Золотоніський професійний ліцей.

Хоча й хотів стати військовим з самого дитинства, у Золотоноші працював діджеєм та був відомим завдяки цьому у рідному місті. У 2018 році підписав контракт та потрапив до Одеси як морський піхотинець.

24 лютого 2022 року чоловік був серед оборонців острова Зміїний. Особовий склад острова Зміїний першим прийняв атаку агресора на себе, в нерівному бою військовослужбовці були захопленні в полон. Після 33 днів полону Роман повернувся в Україну. Пройшов реабілітацію і повернувся в стрій. Зараз Грибов служить у 35-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Указом Президента України був нагороджений орденом "За мужність" 3 ступеня, має також відзнаку «За заслуги перед Черкащиною»

"Вища освіта, зокрема, спеціальність «право», яку я здобуваю, потрібна, щоб стати більш кваліфікованим спеціалістом у військовій сфері", - переконаний захисник.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору