Приїзд Ніка Вуйчича в Україну організувала тальнівчанка

30 вересня 2016, 19:24
290920161904155945245

Фото з сайту viche.ck.ua.

В Україну він прибув на декілька днів. За цей час встиг виступити перед десятитисячною аудиторією у столичному Палаці спорту, зустрітися з атовцями, які втратили на війні кінцівки, але не занепали духом та поставити на коліна депутатів Верховної Ради і членів Уряду, у спільній молитві за Україну.

«Мрія про візит Ніка Вуйчича в Україну зародилася в моєму серці 8 років тому, і сьогодні я бачу, як вона здійснилася», - каже зі сцени київського Палацу спорту ініціатор і один із найголовніших організаторів події Яна Кучеренко, повідомляють "Вісті Черкащини".

Яна народилася в Тальному. Зараз живе у Києві.

Вона згадує, як понад 8 років тому Вуйчич уже приїздив в Україну і переконана, що нинішній його приїзд надихне не одного. Головне – вірити.

«З Богом можливо все!» - основне послання, яке хотів донести українцям Нік Вуйчич та організатори. На цьому наголошує і Яна під час одного із телеефірів.

Зауважимо, син сербських емігрантів, австралієць Нік Вуйчич від народження не має рук і ніг. Але це не завадило йому вести активне життя: плавати, стрибати з парашутом. І навіть стати мотиваційним тренером та автором бестселерів, міліонером. Він люблячий чоловік та батько двох дітей.

Вгору