“Ми готові блокувати трибуну”, – “свободівець” про питання створення нацпарку

12 жовтня 2016, 11:24
14686400_1115149235233665_1266650285_n

Фото: Про все

На сесію обласної ради прийшли прихильники створення національного природного парку "Холодний яр" (представники ВО "Свобода" та мешканці Кам'янського і Чигиринського районів). У результаті чого між ними та противниками реалізації такого проекту в області сталася словесна перепалка.

За словами депутата Черкаської міської ради від ВО "Свобода" Максима Шила, коли вони зайшли до зали, на їхньому шляху став чоловік (противник створення нацпарку на Черкащині), який почав називати їх провокаторами і вживати нецензурну лексику.

- Він намагався спровокувати сутичку. Проте викликали охорону і його вивели з натвопу, тому конфлікт було локалізовано, - зазначив Максим Шило.

Він також зауважив:

- Ми чекаємо, поки розпочнеться розгляд питання щодо створення національного природного парку "Холодний яр". Якщо питання про заборону створення нацпарку буде висунуто на голосування, ми готові повторити сценарій минулої сесії і заблокувати трибуну, - наголосив депутат міськради.

Нагадаємо, представники Кам’янського та Чигиринського районів мітингують проти створення на Черкащині національного природного парку “Холодний яр”. 

Вгору