Директор зоопарку запрошує вчителів біології проводити уроки не за партами, а поряд із тваринами

07 листопада 2016, 17:00

zelenatvar

Директор черкаського зоопарку Євгеній Ван переконаний, що вчителі біології мають більшу увагу приділяти якості знань учнів та проводити уроки біології саме в зоопарку. Адже там можна наживо вивчати тварин, як зовнішність, так і поведінку, повідомляє Інфоміст.

– Якщо ми говоримо про навчальні заклади, то повинна бути більша увага з боку вчителів біології. Замість навчання за партою в класі, можна проводити уроки тут, у зоопарку, залучивши наших спеціалістів. Одна справа показати тварин на малюнках чи розповісти на словах… А інша – побачити наживо. Ми ж можемо розповісти і про анатомічні особливості, і особливості поведінки. Тому важливо, щоб вчителі були зацікавлені у якості знань учнів.

cherepaha

 

Також директор комунального підприємства додав, що “вічною” проблемою для зоопарку є годування тварин відвідувачами.

– У нас вже традиційно вважають, що тварини в зоопарку голодують, дуже складно переломити людську психологію. Ми пояснюємо, розповідаємо, що тварини отримують все необхідне, не годуйте, їх будь ласка. Якщо ви хочете допомогти зоопарку – допомагайте, принесіть продукти, можете надавати фінансову підтримку. Але не думайте, що тварин тут не годують. Досить часто до мене звертаються підприємці, в яких є відходи, залишки від виробництва – кістки кур, кісткові фарші. Я пояснюю, що по-перше, ми не маємо права. Є виписані для зоопарку і європейською, і українською асоціацією зоопарків умови, там чітко прописані вимоги до харчування тварин – м’ясо першої категорії. Ми беремо телятину, охолоджені або заморожені півтуші прямо із м’ясокомбінату. Для великих кішок даємо 7-10 кг м’яса на кістці. Ті, хто тримає вдома собак, розуміють, що не можна годувати тварину самими кістками. Є в раціонах тварин черкаського зоопарку і серце, і печінка, риба, м’ясо птиці, є все, що необхідно.

kaban

Вгору