Дайте мені можливість чесно брати участь в виборах, – мер Шполи суду

13 квітня 2017, 11:35

Під час засідання у Черкаському окружному адміністративному суді кандидат на посаду голови Шполянської ОТГ Сергій Кравченко звернувся до суддів з проханням відхилити поданий Валентином Лук’яненком позов, та дати йому можливість у чесний спосіб узяти участь у виборах.

- Я прошу суд прийняти об'єктивне і ґрунтовне рішення. А постанову виборчої комісії від 6 квітня, якою мене зареєстровано кандидатом, прошу залишити в силі. Оскільки належних доводів і підстав для її скасування позивачами не надано, - зазначив Сергій Кравченко звертаючись до суду.

У відсутності необхідних підстав для скасування постанови виборчої комісії наголошує і захисник міського голови Михайло Лобів. Він зазначає, що позивач взагалі не мав права звертатися до суду.

- Позивач є учасником виборів у багатомандатному виборчому окрузі. А мій довіритель є суб'єктом виборчого процесу в одномандатному окрузі, - підкреслив Михайло Лобів. – А отже інтереси і права позивача жодним чином не порушені.

Наразі колегія суддів пішла в нарадчу кімнату.

Нагадаємо сьогодні у Черкасах продовжується суд за позовом кандидата в депутати до Шполянської ОТГ Валентина Лук’яненка від партії БПП, який вимагає від виборчої комісії  скасувати рішення про реєстрацію діючого мера Сергія Кравченка, як кандидата на міського голову Шполянської ОТГ. 

 

Вгору