Черкаська РДА незаконно передала у власність 10 га земель водного фонду, – прокуратура

23 листопада 2016, 06:33

2015-05-05vodnui

У ході розгляду апеляційної скарги прокуратурі області вдалося довести обґрунтованість позовних вимог щодо незаконності правочинів по набуттю у власність земельних ділянок водного фонду з частиною Вільшанської захисної дамби в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища площею майже 10 га, у листопаді поточного року ухвалою апеляційного суду Черкаської області рішення про задоволення позову прокурора залишено в силі.

Нагадаємо, у 2015 році прокуратурою встановлено факт незаконної передачі Черкаською районною державною адміністрацією у власність окремим громадянам вказаних вище земельних  ділянок. Розпорядження землею проведено з чисельними порушеннями чинного законодавства, без погоджень відповідних державних органів, всупереч існуючого порядку встановлення цільового призначення земельних ділянок.

За цих обставин прокуратура звернулася до суду з позовом до Черкаської районної державної адміністрації, реєстраційної служби районного управління юстиції та власників спірних земельних ділянок про визнання правочинів по їх набуттю незаконними та скасування.

Позов судом задоволено у квітні поточного року, однак не погодившись з позицією прокуратури, підтриманою судом, відповідачі  оскаржили рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Завдяки принциповій позиції прокуратури апеляційні скарги відповідачів відхилено, рішення суду першої інстанції залишено без змін.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору