Черкащани зможуть перевіряти “проблемну” продукцію у випробувальному центрі

21 квітня 2017, 08:44

На споживчому ринку нерідко з’являється різноманітна "проблемна" продукція – харчі, товари народного вжитку, будівельні матеріали тощо. Тепер "проблемну" продукцію можна перевірити у Черкасах у випробувальному центрі. Раніше такої послуги у місті не надавали, пише "Діловий регіон".

Випробувальний центр ДП "Черкасистандартметрологія" акредитований Національним агентством з акредитації України на право проведення лабораторних досліджень понад 50 груп харчової продукції, широкого асортименту товарів легкої промисловості, близько 60 видів будматеріалів і конструкцій.

- Випробування на відповідність державним стандартам, технічним регламентам та іншим нормативним документам виконуються кваліфікованими фахівцями з використанням діючих стандартів, сучасних методів та обладнання, – розповів заступник директора з підтвердження оцінки відповідності та стандартизації ДП "Черкасистандартметрологія" Володимир Швецов.

Випробувальний центр ДП "Черкасистандартметрологія" здатний провести випробування харчової продукції та продовольчої сировини, мийних засобів, парфюмерно-косметичних виробів, посуду, товарів легкої промисловості, засобів індивідуального захисту, взуття, іграшок, виробів медичного призначення, будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, обладнання технологічного для харчової промисловості, техніки сільськогосподарської тощо.

Вгору