Черкащани стали призерами змагань з авіамодельного спорту

21 червня 2018, 08:00

З 11 по 17 червня 2018 року на базі спорткомплексу «Чайка» у місті Києві відбулось одразу три визначних заходи для всіх авіамоделістів України, а саме: Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій) та Чемпіонат України з авіамодельного спорту, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкаську область на змаганнях представили вихованці комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та станції юних техніків міста Умані під керівництвом Сергія Рябухіна та Михайла Килимника.

Боротьба велась у восьми класах моделей, на яких діти демонстрували швидкісні та пілотажні можливості кордової авіації. У класі F2DD вихованець станції юних техніків міста Умані Кузьмич Олексій зайняв перше місце і виконав розряд Кандидата у майстри спорту України. Вихованець КЗ «ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради» Антоненко Дмитро на швидкісній моделі показав результат 239,2 км/год зайнявши перше місце, як серед школярів так і серед юніорів. Екіпаж гоночної моделі F2E у складі Коробейника Микити та Ткаченка Нікіти виборов перше місце для КЗ «ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради». А екіпаж гонки F2C Попов Кіріл та Соломаха Дмитро в актив черкащан принесли друге місце.

У загальному заліку Чемпіонату України команда Черкаської області виборола перше місце серед юніорів. У Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) вихованці комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» зайняли друге місце, а у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельногоспорту (повітряний бій) вихованці станції юних техніків міста Умані посіли друге місце.