Ботнар розповів, чому «свободівці» блокували депутатську трибуну

07 жовтня 2016, 20:08
14580483_1049673388482762_1036764364_n

Фото: Про все

Депутати-"свободівці" й надалі вимагатимуть детальніше розглянути питання зі створення на Черкащині національного природного парку, а не відмовлятися від нього.

Про це в коментарі "Про все" розповів депутат облради Юрій Ботнар.

Саме питання створення природного парку розсварило депутатів Черкаської облради та призвело до того, що сьогоднішнє сесійне засідання довелося перервати. Нагадаємо, камнем спотикання стало одне з питань порядку денного. Депутати мали проголосувати за звернення до Прем’єр-міністра України, Міністерства АПК, комітету Верховної Ради з питань екологічної політики щодо недоцільності створення національного природного парку “Холодний Яр” на території Кам’янського району. Це була пропозиція «УКРОПівців».

Натомість депутати від «Свободи» запропонували взагалі зняти це питання з розгляду. А після того, як депутатський корпус цю пропозицію не підтримав, «свободівці» заблокували трибуну.

На думку депутата облради Юрія Ботнара, який разом з іншими «свободівцями» блокував трибуну, такої ситуації можна було б уникнути, якби депутатський корпус зняв із порядку денного питання про звернення, натомість детальніше вивчив ситуацію по створенню парку.

- Але депутати не підтримали нашу пропозицію. І на це в мене є два пояснення, - розповів у коментарі «Про все» Юрій Ботнар. – По-перше, це помста депутатів за те, що ми попереднім блокуванням не дали протягти питання по дерибану «Фармації». Бо таке внесення питання, на нашу думку, порушувало регламент. А по-друге, через політичний торг між кількома фракціями. Але ми й надалі наполягатимемо на тому, що це питання однозначно потрібно знімати з розгляду.

На його думку, перед тим, як голосувати проти створення парку, депутати мали б детальніше вивчити це питання.

Натомість частина депутатів таку поведінку «свободівців» та їхній ярий захист створення парку,  назвали політичним піаром.

Нагадаємо, на сьогоднішню сесію облради викликали поліцію. 

Вгору