Активісти знову під стінами Нацполіції в Черкасах

07 листопада 2016, 08:54
14962331_156696688130713_422352880_n

Фото "Про все".

Сьогодні зранку під стінами ГУ Націполіції в Черкасах знову зібралися представники громадських організацій. Участь у акції бере близько 40 осіб з числа представників Азову, Автомайдану-Черкаси, Свободи та Народноі самооборони.

За попередніми домовленостями, керівники громадських організацій у якості контактноі групи зайдуть до управління, аби перевірити чи перебуває там Валерій Лютий та чи є наказ про його призначення.

Також, за словами громадського активіста Романа Ганзевича, сьогодні-завтра активісти очікують на приїзд голови Нацполіції України Хатії Деканоїдзе, яка має провести переговори із представниками громадських організацій.

Щодо сьогоднішньої акції, то, за словами активіста, вона носитиме виключно мирний характер - силового розвитку сценарію не буде.

Нагадаємо, 4 листопада, після повідомлення про те, що в стінах Нацполіції відбувається представлення нового начальника - Валерія Лютого, до приміщення ГУНП увійшли представники громадських організацій. 

Валерій Лютий, який через деякий час вийшов до активістів, наголосив, що ніякого представлення у стінах Нацполіції не буде та попросив всіх залишити приміщення.

Громадські активісти у свою чергу вимагали від новопризначеного начальника написати рапорт про звільнення.

Закінчилося усе тим, що активісти виштовхали  Лютого з будівлі ГУНП та  під вигуки “Ганьба” провели до службового авто, у якому він поїхав.

 

Виктория сказав:

Текст Нагадаємо, 4 лютого, після повідомлення про те, що в стінах Нацполіції відбувається представлення нового начальника – Валерія Лютого, до приміщення ГУНП увійшли представники громадських організацій. тільки число поміняйте , бо виходить казна-що

AllaMoroz сказав:

Виправили, дякуємо.

Вгору