А хто така Фреймут? – у мережі вибухнули недовірою до перевірки Черкас відомою телеведучою

07 листопада 2016, 13:41
Фото: Про все

Фото: Про все

Візит відомої телеведучої Ольги Фреймут до Черкас в рамках зйомок нової програми викликав бурхливу реакцію черкащан в соціальних мережах. І, якщо одних отримана Черкасами відзнака порадувала, то інші поставили під сумнів об’єктивність, а головне, професійність проведеної телеведучою перевірки міста.

Так, черкаський журналіст Валерій Воротник зазначив, що ведуча, не маючи відповідної кваліфікації в тих сферах, які перевіряє, не може давати об’єктивну оцінку.

djhjnysr

- Попри те, що підтримую певні її висновки, є купа "але". Перше і головне питання - з яких то пір телеведуча зовсем не новинарного, не науково-популярного, не просвітницького, тощо форматів стала надфахівцем, що розбирається геть у всіх сферах життєдіяльності, щоб робити висновки про безпекові, медичні, юридичні, медичні, комунальні, гігієнічні, технологічні, інфраструктурні (продовжувати?) питання?!! , - написав Валерій Воротник.

Такої ж думки і  колишній депутат Черкаської міської ради Наталія Коваленко.

- Ведуча, яка програла всі суди Новому каналу, пішовши з якого на більш вигідний 1+1, "прихопила" з собою їх інтелектуальну власність - вважає, що має моральне право давати оцінку деклараціям мерів, - пише вона на своїй сторінці у Facebook.

Саркастично піддав сумніву об’єктивність телеведучої на своїй сторінці в соцмережах і відповідальний редактор інтернет-видання «Прочерк» Назар Вівчарик.

vyivcharyk

- Слухайте, ну що за шквал підозр. А може Фреймутші ніхто не башляв і вона реально вирішила нагородити Черкаси... А просто так!, - написав Назар та підтвердив «Про все», що не вірить у "чистоту намірів" Фреймут, хоча й не має доказів зворотнього.

У цілому ж недовіра до інспекції відомої телеведучої переважає над незначною кількістю позитивних відгуків. Черкащани не добирали слів, називаючи телеведучу в коментарях навіть «дівкою на замовлення».

hanna-chepelyuk

- А хто така Фреймут? Дівка на замовлення. Її думка може цікавити хіба щодо якихось генделів, - пише доцент Черкаського ННІ ДВНЗ УБС Ганна Чепелюк.

dankovska

Та власне й саме дійство на Соборній площі користувачі соціальних мереж назвали популістичним піар-шоу.

lavrov-2

Нагадаємо, що 5 листопада на Соборній площі Черкас Ольга Фреймут у рамках зйомки програми «Новий інспектор Фреймут. Міста» вручила міському голові Черкас Анатолію Бондаренку відзнаку «Гордість міста», зазначивши, що в цілому місто їй сподобалось, якщо не звертати уваги на окремі негативні аспекти результатів інспектування.

Ще раніше, 4 листопада,  черкаські патрульні виписали Ользі Фреймут постанову про адміністративне правопорушення за неправдивий виклик спеціальних служб.

Штатс сказав:

Скільки їй заплатили,можна тільки здогатуватись.Але точно відомо – дуже багато.Вона так солодко співала осанни,як ніколи і ніде це не робила.А ми ж тут живемо і ВСЕ бачимо.Не бачимо Олю твого комунізму!

Черкащанка сказав:

Ви ще скажiть, що те, що вона робить, “нiкому не потрiбно”! Ось так би жили, з тарганами на заводi, зi сльозами батькiв, якi втратили дитину у пологовому будинку, з простроченими продуктами, з антисанiтарiею в “забiгайлiвках”, тощо…Ви вже до цього звикли та не бачите потреби щось змiнювати на краще. А Воротнику я б задала таке ж питання, як у нього написано у першому абзацi.Нехай йому буде соромно за професiю, коли вiн ганяв фейкову групу “БЕЗ ПАРКАНIВ”(до речi, де вона дiлася?) “у гостi” до Юрiя Луценка!

Вгору