“Зимова казка” оселилась в Галереї народного мистецтва

28 грудня 2018, 20:13

"Зимова казка" оселилась в Галереї народного мистецтва

У четвер, 27 грудня, вихованці позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради презентували свої витвори на традиційній виставці "Зимова казка". Загалом, у події взяли участь 120 юних талановитих митців. На розгляд жителів і гостей міста обдаровані діти Центру представила понад 100 творчих виробів у техніці живопису, кераміки, графіки та витинання.

Атмосфера зимових свят, дитячі щасливі обличчя та передчуття новорічного дива вщент наповнили залу Галереї. Діти мали можливість не лише показати себе, але й чомусь навчитись у своїх однолітків та отримати мотивацію для особистого творчого росту.

— Кожна дитяча робота – це не просто частинка святкового настрою до зимових свят, але й вогник душі маленького митця. Бо у кожному виробі присутня обов'язково душа автора, закарбовані його почуття та енергетика. Яскраві малюнки насичені дитячою безпосередністю, вони теплі та дуже новорічні, — прокоментувала керівник зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва "Сходинки" Позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр", член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Галина Тимошенко.

"Зимова казка" оселилась в Галереї народного мистецтва

Переможці щорічного конкурсу "Здорова родина - могутня країна" отримали не лише естетичне задоволення від спілкування у колі творчої громади юних художників та майстрів, але й призи за свою наполегливість та працю.

"Зимова казка" оселилась в Галереї народного мистецтва

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору