З’явилися нові детальні супутникові знімки Черкас (фото)

16 лютого 2016, 12:18

На Яндекс.Картах з'явилися нові детальні супутникові знімки Черкас. Тепер місцеві жителі можуть роздивитися з висоти пташиного польоту усі нещодавно зведені будівлі, наприклад на вулиці Сержанта Жужоми, повідомляє прес-служба компанії "Яндекс.Україна".

aHR0cHM6Ly9pbWctZm90a2kueWFuZGV4LnJ1L2dldC8yNTgyNi8xMjE0ODMzMjAuMjMvMF9mNmY5ZF84YjZjZjVlOV9YWEwucG5n

Як було і як стало.

Оновлення торкнулося й інших територій області. Світлини деяких із них з'явилися на сервісі вперше — загальна площа сфотографованих ділянок збільшилася на 939 квадратних кілометрів. Детальні зображення тепер покривають 85% карти області.

Нові знімки Черкас — це частина великого оновлення супутникових карт України. Воно охоплює територію загальною площею близько 82,5 тисячі квадратних кілометрів, із них понад 20,5 тисячі знято вперше. На сервісі з'явилися оновлені зображення Києва, Харкова, Дніпропетровська та ще сотні інших міст. Попереднє оновлення супутникової карти України відбулося восени 2015 року: розповідь про нього можна знайти у блозі Яндекс.України.

Яндекс.Карти доступні на сайті yandex.ua/maps і як мобільні програми для Android, iOS та Windows Phone. Сервіс дозволяє шукати адреси й організації, переглядати супутникові та панорамні знімки міст, будувати автомобільні маршрути і маршрути громадським транспортом. Команда українських картографів оновлює інформацію на сервісі щомісяця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору