Звернення групи депутатів Черкаської обласної ради з приводу останніх політичних подій

21 січня 2014, 19:05

Депутати Черкаської обласної ради звернулись до учасників Євромайдану, активістів і лідерівв політичних партій з приводу останніх політичних подій.

Ми, депутати Черкаської обласної ради, стурбовані тим, що так званий євромайдан, як свідчать останні події на столичній вулиці Грушевського, втратив будь-який зв’язок з реальністю, а його ідеали основуються не на принципах демократії, а на вседозволеності влади натовпу.

Звертаючись до учасників євромайдану, лідерів політичних партій незалежно від їх ідеологічного забарвлення, закликаємо не загострювати ситуації, яка вже і так є небезпечною, не вдаватися до мови ультиматумів і пропаганди насилля. Замість радикальних акцій закликаємо всі сторони конфлікту через суспільний діалог узгодити спірні позиції, виробити рішення задля мирного врегулювання ситуації, що склалася, уникнення силового сценарію розгортання подій. Хаос потрібен лише невеликій групі провокаторів та їх замовників, а не українському народові.

Антиконституційні заклики до захоплення влади призводять до кровопролиття і масових безладів, під час яких страждають люди, родини, формується негативний імідж нашої держави в очах світової спільноти.

Сьогодні вкрай важливе дотримання прав громадян, збереження конституційного порядку. А для цього суспільству треба діяти відповідно до законів, стояти на сторожі загальнонаціональних інтересів, не допустити блокування роботи державних органів.

Наша країна не раз переживала часи руїни і хаосу, але завдяки мудрості народу підіймалася до рівня розвинених країн світу. Пам’ятаючи ці уроки історії, не допустімо трагедії у своєму домі, ім’я якому – Україна. Збережімо спокій і злагоду в суспільстві – як основу її соціально-економічного розвитку.

Черняк Валерій Петрович

Беззубенко Віктор Анатолійович

Бойко Анжела Іванівна

Гнідая Софія Анатоліївна

Горбенко Наталія Арсентіївна

Гретченко Іван Іванович

Губенко Інна Яківна

Денисюк Андрій Миколайович

Кузьмінський Анатолій Іванович

Лега Юрій Григорович

Монке Станіслав Юрійович

Тимошенко Микола Іванович

Ходак Володимир Анатолійович

 Про це йдеться на черкаському сайті Партії регіонів

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

Б А Н Д У – Г Е Т Ь !!!

Вгору