Звенигородському музею подарували російські бронебійний снаряд та автомат заряджання для танка

14 червня 2023, 15:04

Експозиція Звенигородського краєзнавчого музею ім. Т.Г. Шевченка поповнилася артефактами російсько-української війни, здобуті у боях північно-східного напрямку. Їх директорці музею Олені Наріжній передав волонтер Василь Лисенко, привізши із постраждалих від війни населених пунктів Вовчанського району.

Серед подарованого для експонування - пускові труби російських переносних зенітно-ракетного комплексу «Ігла» та протитанкового ракетного комплексу «Фагот», бронебійний підкаліберний снаряд, автомат заряджання для танку Т-72 та розвантажувальний жилет російського солдата з поля бою.

"На жаль, у нашому музеї дуже мало експозиційної площі. Ці нові експонати будуть розміщені в залі приуроченому Другій світовій війні, - розповідає директорка музею Олена Наріжна - Ці сучасні трофеї потрібно експонувати та популяризувати, щоб всі охочі відвідувачі тут в тилу не забували: війна триває, зброя несе смерть, ми на своїй землі, перемога буде за нами. А від загарбників залишиться лише військова атрибутика, пам'ять про їх побєдобєсіє розвіється на прах. Воєнні злочини російської армії на території України не потребують доведення, ось вони в залі музею сьогодні".

За інформацією Звенигородської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору