Звенигородські афганці просять своїх російських побратимів схаменуться

12 грудня 2014, 09:16

896a668c3c33415b229742c56c8fc2eb

Воїни-афганці із Черкащини глибоко обурені діями Російського Союзу ветеранів Афганістану, який організував відправлення добровольців на війну з Україною, інформують Новини Черкащини.

Із колективною заявою до російських бойових побратимів звернулася Звенигородська районна організація Спілки ветеранів Афганістану. Про це повідомили голова правління районної спілки Олександр Антонюк та його заступник Олег Бойко.

«Братці-афганці, що ж ви творите? Як у вас на це вистачило розуму? Нехай ідіоти та інша вата поїхала «визволяти» нас від нас... Ми разом воювали з духами, а тепер вийде, що будемо воювати один проти одного? Ми плачемо і не знаємо, як вас закликати до розуму… Ми з вами опинилися на порозі братовбивчої війни між нашими народами. Ми стоїмо на смерть за свою Батьківщину. Але я не можу уявити, що ви, наші бойові побратими, із якими ми пройшли крізь вогонь і жах війни, тепер станете для нас ворогами. Одумайтеся! Ми просимо всіх вас, наших бойових побратимів, ветеранів-афганців вплинути на своє керівництво з тим, щоб не піднімати зброю одне проти одного», - йдеться у зверненні.

Усього в Україні налічується близько 165 тисяч воїнів-афганців. Водночас Російський Союз ветеранів Афганістану нараховує в своїх лавах близько півмільйона людей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору