Звенигородець своєю хитрістю здивував поліцію

10 лютого 2017, 09:46

Звенигородські правоохоронці розкрили крадіжку, дивуючись хисткості злодія. На початку тижня до поліції звернувся 32-річний місцевий житель. Під час гостювання у знайомих, у нього зник дорогий смартфон і портативний зарядний пристрій, інформують Вісті Черкащини.

“Потерпілий був у своїх знайомих. Ліг у них відпочити. Прокинувся — ні телефона, ні “павербанка”, - розповідає начальник кримінальної поліції звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. - Всі, хто був присутній у будинку, стверджували, що не бачили, куди його речі поділися. Посторонні теж не заходили. Але згодом до постраждалого звернувся раніше судимий звенигородець. Питає: “Ти телефон шукав? То я його знайшов і знаю, кому він проданий. Якщо хочеш, я його викуплю”. Попросив для викупу 2 тисячі гривень. Потерпілий погодився і дав кошти. На здивування всім працівникам поліції “добродій” приніс “мобілку”. Але ж ми встановили, що саме цей товариш, який допоміг потерпілому, смартфон і поцупив”.

З'ясувати всі обставини допомогли місцеві жителі. За словами свідків, 27-річний наркозалежний ходив містом і пропонував придбати мобільний телефон і портативну зарядку. Останній пристрій, не з дешевих, “бізнесмену” таки вдалося продати. А от на заблокований графічним “ключем” смартфон покупців не знайшлося. Тому злочинець вирішив зхитрувати, продавши потерпілому його ж річ.

Зараз підозрюваний - під слідством. З огляду на попередні рази позбавлення волі, 27-річному чоловікові загрожує досить серйозний строк.

Коментарі

Вгору