Звання “Мати-героїня” присвоїли двом жінкам зі Звенигородки

04 березня 2016, 17:22

1Сьогодні голова райдержадміністрації Василь Довбуш виконав почесну місію – та вручив посвідчення та нагрудні знаки  «Мати-героїня» двом  багатодітним матерям із Звенигородки. Серед нагороджених: мати п’ятьох дітей Катерина Поліщук і мати сімох дітей Валентина Федорович, інформують у Звенигородській РДА.

– Багатодітні родини – це гордість України, – відзначив Василь Довбуш. -– Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прививають людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Відома істина – недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків».

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України, очільник району висловив вдячність за нелегкі будні, недоспані ночі, за те, що жінки дали дорогу в життя майбутньому нашої країни, побажав жінкам і їхнім родинам здоров’я, миру, довгих літ життя, благополуччя, родинного тепла, радості від дітей і онуків.

Поділитись

Коментарі

Вгору