Зручність та функціональність: як обрати кабінет вашої мрії?

23 березня 2016, 11:00

cabinet_1024_679_4_w

Сьогодні досить часто люди обирають для себе віддалену роботу і працюють з дому, або «несуть роботу додому» і ще вдома працюють над завданнями, які потрібно виконати в терміни. Тому з’являється необхідність зробити своє робоче місце вдома максимально комфортним та таким, яке буде налаштовувати на роботу, а не на відпочинок. Найкращий варіант - це облаштування кабінету. Сьогодні – це не показ статусу, а більше необхідність.

Досить часто трапляються випадки, коли офісні меблі мають дуже привабливий зовнішній вигляд, проте у використанні являються абсолютно незручними. Часто робочий стіл має недостатньо ящиків, полиці розташовані не на зручній висоті,  а ручки у шаф настільки незручні, що це не може не дратувати.

Саме тому, при виборі кабінету дуже важливо звертати увагу не лише на дизайн та якість матеріалів, з яких зроблено меблі, а й на їх функціональність. Зазвичай, у робочому кабінеті повинні бути: письмовий стіл, полиці, книжна шафа, стілець, крісло, якщо для вас важливо мати змогу відпочити у перерві, то обов’язково і диван.

Оскільки під час роботи найбільше часу людина проводить за робочим столом, то особливу увагу при облаштуванні кабінету варто приділити столу та стільцю чи кріслу. Стіл має бути комфортним по висоті, у ньому має бути потрібна для вас кількість ящиків для паперу. Щодо вибору крісла, то зверніть свою увагу на те, чи регулюється його висота, чи не залишатимуть сліди на підлозі його «ніжки» чи колеса.

Обрати дійсно якісні та функціональні меблі за доступними цінами можна на сайті http://mebel-mebel.com.ua/eshop/ofis-kabinety/. Тут представлені усі можливі варіанти стильних та комфортних кабінетів на будь-який смак та гаманець.

 

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору